אודותינו - בניית אתרים ועיצוב אתרים מקצועיים

חברתנו נוסדה בשנת 2006 ומתמחה בבניית אתרים, בעיצוב, בפרסום ובקידום אתרים. אנו מציעים פתרונות אינטרנט רבים ואיכותיים, ושמים דגש רב על מקצועיות ועל איכות העבודה.

בתחום בניית האתרים, אנו משתמשים בעיקר בטכנולוגיית .NET המתקדמת, אשר מסייעת לייעול עבודתו של אתר האינטרנט ולשיפורו, הן מבחינת ניהול האתר - על ידי שינויים דינאמיים נוחים דרך מערכת ניהול התוכן של האתר, והן מבחינת הגולש - על ידי התאמת הקובץ הנשלח לדפדפן שבו משתמש הגולש, על מנת שיפעל כראוי. שני היתרונות הללו, המשקפים את שאיפתנו ואת מהות עבודתנו, הם שגרמו לנו לבחור דווקא בסביבת עבודה זו.

נוסף על כך, לאורך כל שלבי תהליך בניית האתר יוכל הלקוח לצפות ולפקח על הפעולות השונות הנעשות בו, דרך אחסון מקומי בשרת שלנו - דבר המערב אותו ישירות בבניית האתר ומקל משמעותית על תהליך הבנייה שלו.

בניית אתרי אינטרנט היא משימה לא פשוטה. להשקפתנו, העיצוב הגרפי של האתר מהווה חלק מהותי בהצלחתו, ולכן אנו שמים דגש רב על אספקט זה במהלך עבודות בניית האתר. זוהי התמחותנו.

כחלק מעניין זה, וכחלק מהשאיפה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, איננו משתמשים בשבלונות מוכנות בבניית אתר האינטרנט. מומחיותנו היא בהתאמת עיצוב גרפי אישי לכל אתר בפני עצמו, בהתאם למטרתו ולהעדפותיו של הלקוח. המטרה היא להפוך את האתר לאטרקטיבי ולכזה שימשוך מיד את תשומת ליבו של המבקר בו. בהתאם לכך, עבודות העיצוב הגרפי שלנו מתמקדות לא רק באתר עצמו, אלא בעסק כולו. במידת הצורך נוכל להציע לכם עבודות נוספות מתחום זה, כמו עיצוב לוגו ואיורים אחרים הסובבים סביב הנושא המרכזי שבו עוסק אתר האינטרנט.

ידוע לנו כי הרושם הראשוני, בעיקר בעולם המקוון המהיר והדינאמי, הוא הדבר הקובע באמת: אם הלקוח הפוטנציאלי ייכנס לאתר שמעוצב בצורה לקויה, רוב הסיכויים שימשיך הלאה, לאתר של המתחרים.

זו הסיבה מדוע אנו מייחסים חשיבות רבה לנושא זה. כאמור, אנו נעצב את אתרכם בצורה המקצועית ביותר, נתאים את העיצוב לתחום שבו אתם עוסקים ומעל לכול - ניצור עבורכם עיצוב ייחודי ואתר שלא דומה לשום אתר אחר.

אנו מתחייבים כי כל עבודה וכל פרויקט נעשים בידי צוות מקצועי ומיומן מאוד, הנאמן לרצונו של הלקוח. כמו כן, נספק מענה מהיר ומלא בכל עניין, לשביעות רצונו של הלקוח.

אנו מקווים שתתרשמו מאתרנו ומהאתרים שבנינו עד היום ללקוחותינו. תוכלו למצוא את הקישורים לאתרים ולעבודות השונות שביצענו בעמוד `תיק עבודות`. אם תרצו לקבל יותר פרטים עלינו, תוכלו לדפדף בין דפי האתר או ליצור אתנו קשר דרך מילוי השדות המתאימות המופיעים כאן.

"בניית אתרים היא עבודה למקצוענים, ואנו מצטיינים בבניית אתרים"

בין לקוחותינו

לקוחות בניית אתרים
הצוות שלנו >>        הלקוחות שלנו >>        תיק עבודות - בניית אתרים >>
בניית אתרים
כל הזכויות שמורות א.ד. אופק השקעות בע"מ © 2006-2017
מיתוג ועיצוב
עיצוב אתרים
בניית אתרים
פרסום וקידום אתרים
תחזוקת אתרים
ניהול פרויקטים חיצוני
רשתות חברתיות
לקוחותינו
קישורים
בלוג