אודותינו

עוד עלינו...

אז מי אנחנו?


נוסדנו בשנת 2006 ואנחנו מתמחים בבניית אתרים, בעיצוב, בפרסום ובקידום אתרים. אנו מציעים פתרונות אינטרנט רבים ואיכותיים, בגישה אישית ומקצועית, ושמים דגש רב על מקצועיות ועל איכות העבודה.

בתחום בניית האתרים, אנו משתמשים בטכנולוגיית ASP.NET המתקדמת מבית Microsoft בשילוב עם Java Script.

לאורך כל שלבי תהליך בניית האתר יוכל הלקוח לצפות ולפקח על הפעולות השונות הנעשות בו, דרך אחסון מקומי בשרת הפיתוח שלנו - דבר המערב אותו ישירות בבניית האתר ומקל משמעותית על התהליך.

בניית אתרי אינטרנט היא משימה לא פשוטה. להשקפתנו, העיצוב הגרפי של האתר מהווה חלק מהותי בהצלחתו, ולכן אנו שמים דגש רב על אספקט זה במהלך עבודות בניית האתר - וזוהי התמחותנו.

כחלק מעניין זה, וכחלק מהשאיפה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, איננו משתמשים בשבלונות מוכנות בבניית אתר האינטרנט. מומחיותנו היא בהתאמת עיצוב גרפי אישי לכל אתר בפני עצמו, בהתאם למטרתו ולהעדפותיו של הלקוח. המטרה היא להפוך את האתר לאטרקטיבי ולכזה שימשוך מיד את תשומת ליבו של המבקר בו. בהתאם לכך, עבודות העיצוב הגרפי שלנו מתמקדות לא רק באתר עצמו, אלא בעסק כולו. במידת הצורך נוכל להציע לכם עבודות נוספות מתחום זה, כמו עיצוב לוגו ואיורים אחרים הסובבים סביב הנושא המרכזי שבו עוסק אתר האינטרנט.

אנו מתחייבים כי כל עבודה וכל פרויקט נעשים בידי צוות מקצועי ומיומן מאוד, הנאמן לרצונו של הלקוח. כמו כן, נספק מענה מהיר ומלא בכל עניין, לשביעות רצון מלאה.

שתף עם חברים
     Facebook
     WhatsApp
     Linked In
     Twitter
צור קשר מהיר
     Messenger
     WhatsApp
     E-Mail
אנחנו ברשתות
     Facebook
     Linked in
     Instagram
     Google
     Youtube